Силабус дисципліни «Фінанси»

UK: Оволодіння дисципліною «Фінанси» дозволить майбутнім бакалаврам об’єктивно оцінювати економічні процеси, які відбуваються у суспільстві; розуміти суть і тенденції розвитку фінансових відносин та їх особливості у сфері державних фінансів, міжнародних фінансів та фінансів суб’єктів підприємницької діяльності. en: Mastering the discipline "Finance" will allow future bachelors to objectively assess the economic processes taking place in society; to understand the essence and trends of the development of financial relations and their peculiarities in the sphere of state finance, international finance and finance of business entities. RU: Овладение дисциплиной «Финансы» позволит будущим бакалаврам объективно оценивать происходящие в обществе экономические процессы; понимать сущность и тенденции развития финансовых отношений и их особенности в сфере государственных финансов, международных финансов и финансов субъектов предпринимательской деятельности.

Силабус навчальної дисципліни «Фінанси» для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітня програма (спеціалізація) Фінанси і кредит / уклад. Н.О. Чередниченко - Запоріжжя : НУ ЗП, 2021. - 5 с.

Financial system, State finance, Taxes, State trust funds, Фінансова система, Державні фінанси, Податки, Державні цільові фонди, Державні цільові фонди, Финансовая система, Государственные финансы, Налоги