UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Адміністрування комп’ютерних систем» EN: Methodical recommendations and guidelines for implementation of self-discipline "Computer Systems Administration" RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению самостоятельной работы по дисциплине «Администрирование компьютерных систем»

Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни «Адміністрування комп’ютерних систем» для студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» усіх форм навчання / уклад.: С. К. Корнієнко – Запоріжжя : ЗНТУ, 2017. – 16 с.

самостійна робота, реферат, самоконтроль, тестування, independent work, abstract, self-control, tested, самостоятельная работа, реферат, самоконтроль, тестирование