Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Комп’ютерні мережі”

UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення та практичного освоєння студентами усіх форм навчання основ налаштування мереж в ОС Windows та Linux. EN: These are methodical instructions for studying and practical use of basics of configuration networks in OS Windows and Linux. RU: Данные методические указания предназначены для изучения и практического освоения студентами всех форм обучения основам настройки сетей в ОС Windows и Linux.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Комп'ютерні мережі” для студентів напряму підготовки 6.050101 "Комп’ютерні науки" (всіх форм навчання). / О. О. Степаненко, Є. М. Федорченко, О. І. Качан. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. – 62 с.

налаштування, комп’ютерні мережі, операційна система, бездротові адаптери, wi-fi, configuration, computer networks, operating system, wireless adapters, настройка, компьютерные сети, операционная система, беспроводной адаптер