Запорізький національний університет

UK: У статті досліджено чинне законодавство України з питань адміністративно-правового забезпечення проходження служби військовослужбовцями внутрішніх військ МВС України в складі міжнародних миротворчих підрозділів. EN: This article considered legislation of Ukraine on questions of the administrative-legal maintenance of providing of passing of serving as servicemen of internal troops of ministry of internal affairs of Ukraine in the part of the international peacemaking subdivisions. RU: В статье исследовано действующее законодательство Украины по вопросам административно-правового регулирования обеспечения прохождения службы военнослужащими внутренних войск МВД Украины в составе международных миротворческих подразделений.

Назаренко П. Г. Участь військовослужбовців внутрішніх військ МВС України в миротворчій діяльності: сучасний стан та перспективи / П.Г. Назаренко // Вісник Запорізького національного університету: Збірник наукових праць. Юридичні науки. – Запоріжжя: Запорізький національний університет, 2011. – № 1. – С. 152 – 157.

internal troops, passing of service, peacemaking activity, внутрішні війська, проходження служби, миротворча діяльність, внутренние войска, прохождение службы, миротворческая деятельность