UK: Наведені методичні вказівки до практичних занять з курсу «Технології обробки типових деталей та складання машин». Частина 1. EN: Methodical instructions are given for practical exercises in the course «Technologies for processing standard parts and assembling machines». Рart 1. RU: Приведены методические указания к практическим занятиям по курсу «Технологии обработки типовых деталей и сборки машин». Часть 1.

Методичні вказівки до практичних робіт з курсу "Технології обробки типових деталей та складання машин” Частина 1 для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» ОП «Технології машинобудування» всіх форм навчання /Укл.: В.В.Кононов, В.О. Логомінов. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2019. – 44 с.

типовий технологічний процес, типова деталь, маршрут обробки, складання машин, гнучкі виробничі системи, typical technological process, typical detail, route processing, assembly of cars, flexible production systems, типовой технологический процесс, типичная деталь, маршрут обработки, сборки машин, гибкие производственные системы