Виконання контрольної роботи з дисципліни “Місцеві фінанси”

UK: Наведені методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни “Місцеві фінанси”. EN: The brought methodical pointing over to implementation of control work on discipline "Local finances". RU: Приведены методические указания к выполнению контрольной работы по дисциплине "Местные финансы".

Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни “Місцеві фінанси” для студентів спеціальності 7.050 104 “Фінанси” заочної форми навчання / Укл. Н.Г. Фатюха – Запоріжжя: ЗНТУ, 2009.- 22 с.

місцеві фінанси, контрольна робота, завдання, вимоги, оформлення, local finances, control work, task, requirements, registration, местные финансы, контрольная работа, задание, требования, оформление