Методичні рекомендації для самостійної роботи з вивчення дисципліни “Технологічні основи машинобудування”

UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни "Технологічні основи машинобудування". EN: Methodical recommendations and instructions for practical work on discipline "Technological bases of mechanical engineering". RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению практических работ по дисциплине "Технологические основы машиностроения".

Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів освіт-ньо-кваліфікаційного рівня – бакалавр – з вивчення дисципліни «Технологічні основи машинобудування» за спеціальністю 6.05050201 «Технології машинобудування» всіх форм навчання / Укл. Н.В. Гончар – Запоріжжя: ЗНТУ, 2015. – 30 с.

точність обробки деталей, похибки обробки, зношення інструменту, пружні віджимання, точність складання, precision processing parts, errors of processing, tool wear, elastic forcingout, precision assembly, точность обработки детали, погрешность обработки, износ инструмента, упругие отжатия, точность сборки