Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» ч.ІІІ, розділ «Теорія електромагнітного поля» для студентів спеціальності 141 всіх форм навчання

UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни ТОЕ для моделювання електромагнітних полів простих форм. Для студентів спеціальності 141 всіх форм навчання EN: Methodical recommendations and instructions for laboratory work on disciplines “Optimization of engineering and design solutions for electric and electronic devices” RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных работ по дисциплине ТОЕ для моделирования электромагнитных полей простых форм для студентов специальности 141 всех форм обучения.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» ч. ІІІ, розділ «Теорія електромагнітного поля» для студентів спеціальності 141 всіх форм навчання / укладачі: С. М. Тиховод, О. Г. Волкова, Г. М. Романіченко, І. О. Афанасьєва, О. Л. Пазюк − Запоріжжя : ЗНТУ, 2018, − 30 с.

електромагнітні поля, заземлювачі, соленоїд, моделювання, electromagnetic fields, ground, solenoid, desing, электромагнитные поля, заземлители, соленоид, моделирование