Характерні риси і критерії моделі політичних ток-шоу

Львівський національний університет імені Івана Франка

UK: У статті піддається критичному осмисленню таке поняття, як «формат політичного ток-шоу», визначені компоненти програм цього жанру, охарактеризовані структурні зв’язки між ними, запропонована оптимальна модель політичного ток-шоу, узагальнено пропозиції щодо удосконалення програм цього формату. EN: In the article the concept «format of the political talk show» is subject to a critical understanding, the components of the programs in this genre are defined, structural links between them are characterized, an optimal model of a political talk show is suggested, and the suggestions for improving programs of this format are summarized. RU: В статье подвергается критическому осмыслению такое понятие, как «формат политического ток-шоу», определены компоненты программ этого жанра, охарактеризованы структурные связи между ними, предложена оптимальная модель политического ток-шоу, обобщены предложения по совершенствованию программ этого формата.

Островська Н. В. Характерні риси і критерії моделі суспільно-політичних ток-шоу / Н. В. Островська // Теле- та радіожурналістика : збірн. наук. пр. / Львівський національний університет ім. І. Франка. – Львів, 2013. – С. 282–290.

political talk show, format, model, structure, infotainment, політичне ток-шоу, формат, модель, структура, інфотейнмент, политическое ток-шоу, инфотейнмент