Лабораторні і самостійні роботи з інтелектуальних систем

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних і самостійних робіт з дисципліни “Інтелектуальні системи“. EN: Methodical recommendations and instructions for laboratory work and self-discipline "Intelligent systems". RU: Приведенны методические рекомендации и указания к выполнению лабораторных и самостоятельных работ по дисциплине "Интеллектуальные системы".

Методичні вказівки до виконання лабораторних і самостійних робіт з дисципліни "Інтелектуальні системи"для студентів напряму підготовки 6.050103 “Програмна інженерія” усіх форм навчання / уклад. : С. О. Субботін. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2013. – 15 с.

інтелектуальні системи, розпізнавання образів, кластер-аналіз, методи відбору ознак, intelligent systems, pattern recognition, сluster analysis, selection methods signs, интеллектуальные системы, распознавания образов, кластер-анализ, методы отбора признаков