UK: Дане видання призначене для вивчення та практичного освоєння студентами усіх форм навчання основ інтелектуальних агентів. EN: Dana Vidannya gratitude for vyvchennya and practical use of students in the form of navchannya basics of telecommunication agencies. RU: Данное издание предназначено для изучения и практического освоения студентами всех форм обучения основам интеллектуальных агентов.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Інтелектуальні агенти” для студентів спеціальності 8.080403 “Програмне забезпечення автоматизованих систем” напряму підготовки 6.050103 “Програмна інженерія” (усіх форм навчання) / уклад. С. О. Субботін, А. О. Олійник, О.О. Олійник. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2007. – 30 с.

мурашині колонії, комбінаторна оптимізація, моделювання, штучне життя, програмні агенти, ant colony, combinatorial optimization, modeling, artificial life, program agents, муравьиные колонии, комбинаторная оптимизация, моделирования, искусственная жизнь, программные агенты