Національний університет "Запорізька політехніка"

UK: Наведені методичні вказівки до виконання магістерської дисертації для студентів освітніх програм «Технології та устаткування зварювання» та «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» всіх форм навчання. EN: These methodical instructions to implementation of the master's thesis for students of educational programs «Welding technologies and equipment» and «Restoration and wearability technology and equipment» all forms of education. RU: Приведены методические указания к выполнению магистерской диссертации для студентов образовательных программ «Технологии и оборудование сварки» и «Восстановление и повышение износостойкости деталей и конструкций» всех форм обучения.

Методичні вказівки до виконання магістерської дисертації для студентів освітніх програм «Технології та устаткування зварювання» та «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» всіх форм навчання / Укл.: О.В. Овчинников, О.Є. Капустян. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 42 с.

магістерська дисертація, пояснювальна записка, графічна частина, оформлення дисертації, захист дисертації, master's thesis, explanatory note, the grafical part, formalization of the thesis, defense of the thesis, магистерская диссертация, графическая часть, пояснительная записка, оформление диссертации, защита диссертации