Лабораторні роботи з математичних основ подання знань

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Математичні основи подання знань в САПР". EN: Methodical recommendations and instructions for laboratory work on discipline "Mathematical foundations of knowledge representations in CAD". RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению лабораторных работ по дисциплине "Математические основы представления знаний в САПР".

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Математичні основи подання знань в САПР" для студентів напряму підготовки 6.050101 "Комп’ютерні науки" усіх форм навчання / С.О. Субботін. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2013. – 46 с.

семантична мережа, фрейм, продукційна модель, експертна система, semantic network, frame, production model, expert system, семантическая сеть, фрейм, продукционная модель, экспертная система