RU: : Методическая разработка нацелена на углубление знаний студентов в области психологии, в частности, о современных популярных психологических школах и направлениях. В методичке есть «Требования к оформлению сообщений», «Приблизительный перечень наиболее популярных и универсальных психодиагностических методик для домашних заданий по психодиагностике», «Перечень рекомендованной литературы», «Система оценивания самостоятельной работы студентов в системе оценивания знаний студентов по курсу «Психология». UK: Вивчення даного курсу передбачає ознайомлення студентів із основними теоріями й концепціями сучасних популярних психологічних шкіл і напрямків. У порівняльному аналізі цих шкіл студенти повинні отримати чітке уявлення про особливості предмета психології залежно від психологічної школи, що досліджує його, її теоретичної бази і технічних методів. Дана методична розробка містить методичні поради по організації самостійної роботи студентів з курсу «Психологія». EN: In a comparative analysis of these schools, students should get a clear idea of the peculiarities of the subject of psychology, depending on the psychological school that studies it, its theoretical basis and technical methods. This methodological development contains methodical advice on the organization of independent work of students of the course "Psychology".

Навчально-методичні рекомендації з вивчення змістовних модулів дисципліни «Психологія», що виносяться на самостійну роботу студентів спеціальностей ФЕУ 072 – «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 – «Менеджмент», 075 – «Маркетинг», 281 – «Публічне управління та адміністрування» денної форми навчання / Укл.: Г.О. Арсентьєва. – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2020. – 54 с.

структуралізм, фунціоналізм, психоаналіз, гештальт-психологія, біхевіоризм,, когнітивна психологія, трансперсональна психологія, structuralism, unctionalism, sychoanalysis, Gestalt- psychology, behaviourism, cognitive psychology, transpersonal psychology, структурализм, функционализм, психоанализ, гештальт-психология, бихевиоризм, когнитивная психология, трансперсональная психология