UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни ТЕКС для розрахунку стаціонарних і перехідних процесів в лінійних електричних колах зі застосуванням ЕОМ. EN: Methodical recommendations and instructions for are brought to implementation of term paper on discipline ТECS for the calculation of stationary and transitional processes in linear electric circles with the use of computer. RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению курсовой работы по дисциплине ТЭЦС для расчёта стационарных и переходных процессов в линейных электрических цепях с применением ЭВМ.

Методичні вказівки та завдання до самостійної роботи студентів по виконанню курсової роботи з ТЕКС «Знаходження відгуку лінійного електричного кола на заданий зовнішній вплив» зі застосуванням прикладного пакету MathCAD для студентів спеціальності 172 «Радіотехніка» всіх форм навчання / укладачі: Е. В. Власенко, Г. М. Романіченко, О. Л. Пазюк. — Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 38 с.

топологічні методи, елементи теорії графів, перехідні процеси, класичний і операторний методи, topological methods, elements of theory of the graphs, transients, classic and operational methods, топологические методы, элементы теории графов, переходные процессы, классический и операторный методы