UK: Наведені методичні рекомендації містять короткий завдання та вправи, творчі завдання, теми рефератів з дисципліни, питання до заліку з дисципліни«Психологія творчості» EN: The given methodical recommendations contain tasks and exercises, creative tasks, themes of abstracts on discipline, questions to an examination on a discipline «Psychology of creativity» RU: Приведенные методические рекомендации содержат короткий задания и упражнения, творческие задания, темы рефератов по дисциплине, вопросы к зачету по дисциплине «Психология творчества»

Методичні рекомендації до організації самостійної роботи з дисципліни «Психологія творчості» для студентів денного відділення спеціальностей 022 «Дизайн» / уклад.: Є. О. Ємельяненко – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 10 с.

психологія, творчість, здібності, обдарованість, методи, psychology, creativity, abilities, giftedness, methods, психология, творчество, способности, одаренность, методы