Практичні завдання з дисципліни «Облік зовнішньоекономічної діяльності»

UK: Наведені методичні рекомендації містять завдання до проведення практичних занять з дисципліни “Облік зовнішньоекономічної діяльності” EN: Given methodical recommendations contain tasks for practical classes on discipline "Accounting for foreign economic activity" RU: Приведенные методические рекомендации содержат задания для проведения практических занятий по дисциплине «Учет внешнеэкономической деятельности»

Методичні рекомендації до проведення практичних, семінарських занять з дисципліни “Облік зовнішньоекономічної діяльності” для студентів напряму підготовки 7.03050901 та 8.03050901 «Облік і аудит» денної та заочної форми навчання / уклад. В. М. Помулева - Запоріжжя : ЗНТУ, - 2013. - 62 с.

зовнішньоекономічна діяльність, експорт, імпорт, облік, курсові різниці, монетарні статті балансу, foreign trade, exports, imports, accounting, foreign exchange differences, monetary balance sheet items, внешнеэкономическая деятельность, экспорт, импорт, учет, курсовые разницы, монетарные статьи баланса