Методичні вказівки для самостійної роботи та виконання контрольних робіт з дисципліни «Вступ до спеціальності »

Національний університет ”Запорізька політехніка”

UK: Інформація для виконання контрольних робіт з історії розвитку металургії від стародавніх часів до сьогодення та змінах, які відбулись за цей час у технології отримання виливків з чавуну, сталі та кольорових металів. EN: information for performing control works on the history of metallurgy development from ancient times to the present and the changes that have taken place during this time in the technology of casting cast iron, steel and non-ferrous metals. RU: Информация для выполнения контрольных работ по истории развития металлургии и изменениях, которые произошли за это время в технологии получения отливок из чугуна, стали и цветных металлов.

Методичні вказівки для самостійної роботи та виконання контрольних робіт з дисципліни «Вступ до спеціальності» для студентів, що навчаються за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» освітня програма «Обладнання та технології ливарного виробництва», усіх форм навчання / Укл. О.В. Алексєєнко. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 25 с.

історія металургії, електронні каталоги, кафедра Машини і технологія ливарного виробництва., history of metallurgy, electronic catalogs, Department of Machinery and Foundry Technology., история металургии, электронные каталоги, кафедра Машини и технология литейного производства.