UK: Наведені методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Комплексний курсовий проект з авіаційних двигунів та енергетичних установок» EN: Methodical instructions for the implementation of the course project in the discipline "Comprehensive course project on aircraft engines and power plants"

Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Комплексний курсовий проект з авіаційних двигунів та енергетичних установок» для студентів спеціальності 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка (освітня програма «Авіаційні двигуни та енергетичні установки», «Технології виробництва авіаційних двигунів та енергетичних установок») усіх форм навчання / Уклад.: Кривих Ю.І. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 17 с.

авіаційний двигун, компресор, турбіна, лопатка, aircraft engine, compressor, turbine, blade