НУ «Запорізька політехніка»

UK: Методичні вказівки до написання курсових робіт з дисципліни «Економіка туризму» EN: Methodical instructions for writing term papers in the discipline «Economics of Tourism» RU: Методические указания к написанию курсовых работ по дисциплине «Экономика туризма»

Методичні вказівки до написання курсових робіт з дисципліни «Економіка туризму» для студентів спеціальності 242 «Туризм» денної та заочної форм навчання / Укл.: О.М. Корнієнко. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 30 с.

економіка, туристичний бізнес, туристичне підприємство, туристичний ринок, economy, travel business, tourist enterprise, efficiency, экономика, туристический бизнес, туристическое предприятие, эфективность