Положення про факультет економіки та управління

UK: Положення "Про факультет економіки та управління " розроблене відповідно до чинного законодавства України та на основі "Типового положення про факультет Запорізького національного технічного університету" і є документом, який регламентує діяльність факультету економіки та управління Запорізького національного технічного університету. EN: Regulation "On the chair Faculty of Economics and Management designed according to the current legislation of Ukraine and based on the "Model Regulations on the faculty of Zaporizhzhya National Technical University" and a document which regulates the activity of the Faculty of Economics and Management of Zaporizhzhya National technical University RU: Положение "О факультете экономики и управления " разработано в соответствии с действующим законодательством Украины и на основе "Типового положения о факультете Запорожского национального технического университета" и является документом, регламентирующим деятельность факультета экономики и управления Запорожского национального технического университета.

Положення про факультет економіки та управління є документом, який регламентує діяльність факультету економіки та управління Запорізького національного технічного університету

положення, факультет економіки та управління, структура, права, provisions, Faculty of Economics and Management, structure, rights, положение, факультет экономики и управления