Методичні вказівки до індивідуальної роботи з дисципліни “Розробка програмного забезпечення для мобільних пристоїв”

UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення та практичного освоєння студентами усіх форм навчання основ створення додатків для телефонів на мові Java. EN: These are methodical instructions for studying and practical use of basics development applications for cellphones on programming language Java. RU: Данные методические указания предназначены для изучения и практического освоения студентами всех форм обучения основам создания приложений для телефонов на языке программирования Java.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Розробка програмного забезпечення для мобільних пристроїв ” для студентів спеціальності “Інженерія програмного забезпечення”/ Укл.: О.О. Степаненко, Л.П. Скачко.– Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. – 58 с.

мова програмування Java, мобільні телефони, додаток, мідлет, графіка, programming language Java, cellphones, applications, midlet, graphic, язык программирования Java, мобильные телефоны, приложения