UK: Інформація про структуру та оформлення кваліфікаційної роботи для здобуття першого (бакалаврського) ступеня вищої освіти за освітньою програмою «Обладнання і технології ливарного виробництва» EN: Information on the structure and design of the qualification work for obtaining the first (bachelor's) degree of higher education in the educational program "Equipment and technologies of foundry production" RU: Информация о структуре и оформлении квалификационной работы для получения первой (бакалаврской) степени высшего образования по образовательной программе «Оборудование и технологии литейного производства»

Методичні вказівки до виконання випускної кваліфікаційної роботи на здобуття першого (бакалаврського) ступеня вищої освіти для студентів спеціальності 131 – Прикладна механіка (освітня програма – Обладнання і технології ливарного виробництва) / Укл.: В.Г. Іванов, В.М. Сажнєв. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 37 с.

проєкт, технологічна частина, конструкторська частина, project, technological part, design part, проект, технологическая часть, конструкторская часть