Методичні рекомендації «Основи музеєзнавства»

UK: У методичних рекомендаціях «Основи музеєзнавства» передбачено вивчення теоретичного музеєзнавства, особливості колекцій провідних музеїв світу (Лувр, Британський музей), також студенти отримують інформацію про відділ культурно-масової роботи музеїв, де можуть працювати після закінчення навчання. EN: The methodical recommendations contain theoretical terminology of Museum Studies, peculiarities of leading museums’ collections (Louvre, British Museum) and information about museum tours’ chairs, where students could work after graduating their studies. RU: В методических рекомендациях «Основы музееведения» предусмотрено изучение теоретичного музееведения, особенности коллекций ведущих музеев мира (Лувр, Британский музей), информацию о культурно-массовом отделе, где студенты получают информацию о культурно-массовом отделе, где могут работать после окончания обучения.

Методичні рекомендації з дисципліни «Основи музеєзнавства» для студентів напряму підготовки 6.020107 «Туризм», освітній ступінь бакалавр денної та заочної форм навчання / М.В. Бєлікова. –Запоріжжя: Запорізький національний технічний університет, 2010. – 38 с.

музеєзнавство, музеологія, музеї, музейні екскурсії, музейні колекції, аттрактивний музейний предмет, museum studies, museology, museums, museum tours, museum collections, attractive exhibititem, музееведение, музеология, музеи, музейные экскурсии, музейные коллекции, аттрактивный музейный предмет