Сілабус дисципліни: Комп’ютерне моделювання складних систем (4.5 кредити)

UK: Опис дисципліни, теми лекцій, лабораторних робіт, розподіл навчальних годин з курсу “Комп'ютерне моделювання складних систем” у розрахунку на 4.5 кредити для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 124 “Системний аналіз” для всіх форм навчання. EN: Description of the discipline, topics of lectures, laboratory works, distribution of the class hours from the course "Computer Modeling of Complex Systems" per 4.5 credits for students of the second (master's) level of higher education in the specialty 124 "System Analysis" for all forms of education. RU: Описание дисциплины, темы лекций, лабораторных работ, распределение учебных часов по курсу "Компьютерное моделирование сложных систем" в расчете на 4.5 кредита для студентов второго (магистерского) уровня высшего образования по специальности 124 "Системный анализ" для всех форм обучения.

Сілабус дисципліни “Комп'ютерне моделювання складних систем” на 4.5 кредити для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 124 “Системний аналіз” для всіх форм навчання / Укл.: Г.В. Корніч. – Запоріжжя: НУ “Запорізька політехніка”, 2021. – 5 с.

Model, Complex system, Mathematical modeling schemes, Модель, Складна система, accounting display