Національний університет ”Запорізька політехніка”

UK: Інформація для виконання лабораторних робіт. Ознайомлення з технологічними можливостями металорізальних верстатів. З’ясування питань оцінки похибки обробки викликаних похибкою установки заготовки, пружніми відтисканнями, розмірним зносом різця при виконанні операцій. . Забезпечення точності замикаючої ланки при складанні розмірного ланцюга. Визначення шорсткості поверхні під впливом різних технологічних факторів. EN: Information for laboratory work. Familiarity with technological capabilities of metal cutting machines. Finding out issues of evaluation of the processing error caused by the error of the installation of the workpiece, elastic squeezings, dimensional wear of the cut. when performing operations. . Ensuring the accuracy of the closing link when compiling the dimensional chain. Definition of surface roughness under the influence of various technological factors RU: Информация для выполнения лабораторных работ. Ознакомление с технологическими возможностями металлорежущих станков. Изучение вопросов оценки погрешности обработки вызванных погрешностью установки заготовки, упругим отжатием, размерным износом резца при выполнении операции. Обеспечение точности замыкающего звена при сборке размерной цепи. Определение шероховатости поверхности под влиянием различных технологических факторов.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Технологічні основи машинобудування» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» (спеціалізація «Обладнання та технології ливарного виробництва») усіх форм навчання. / Укл.: О.В. Алексєєнко. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 63 с. .

технологія, машинобудування, точність обробки деталей, technology, engineer, precision processing parts, технология, машиностроение, точность обработки детали