UK: У статті досліджено особливості правового статусу іноземних громадян у кримінальному процесі України, а також розглянуті основні положення законодавства України з питань допиту дипломатичних осіб в якості свідків. EN: In the article the peculiarities of the legal status of foreign citizens in criminal proceedings Ukraine, as well as the basic provisions of the law of Ukraine on diplomatic questioning people as witnesses. RU: В статье исследованы особенности правового статуса иностранных граждан в уголовном процессе Украины, а также рассмотрены основные положения законодательства Украины по вопросам допроса дипломатических лиц в качестве свидетелей.

П. Г. Назаренко, Р. В. Бараннік. Правовий статус іноземних громадян та особливості допиту дипломатичних осіб за кримінально-процесуальним законодавством України / П. Г. Назаренко, Р. В. Бараннік// Часопис Академії адвокатури України. – 2011. – № 11 (2). – С. 1– 6.

a foreign citizen, criminal proceedings, diplomatic person, interrogation, immunity witness, іноземний громадянин, кримінальне судочинство, дипломатична особа, допит, імунітет свідка, иностранный гражданин, уголовное судопроизводство, дипломатическое лицо, допрос, иммунитет свидетеля