UK: Методична розробка містить загальні положення щодо опанування дисципліни «Фінанси підприємств», тематику самостійної роботи студентів та види самостійної індивідуальної роботи. EN: Methodical development contains general provisions on mastering the discipline "Finance of Enterprises", topics of independent work of students and types of independent individual work.

Методичні рекомендації для підготовки СРС з дисципліни «Фінанси підприємств» для бакалаврів денної форми навчання за спеціальністю 072 «Фінанси і кредит», освітня програма «Фінанси, банківська справа та страхування» Укладач : Коваль О.А. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 24 с.

фінанси, грошові кошти, доходи, finances, cash, income