Практичні та розрахунково-графічні роботи з точності обробки

UK: Наведено методичні рекомендації та вказівки до виконання практичних та розрахунково графічних робіт з дисципліни «Технологічні основи машинобудування». EN: Methodical recommendations and instructions for practical work on discipline «Technological bases of mechanical engineering». RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению практических работ по дисциплине «Технологические основы машиностроения».

Методичні вказівки до виконання практичних занять та розрахунково – графічних завдань з дисципліни «Технологічні основи машинобудування», Розділ І. «Основи точності обробки деталей і складання машин». Розділ ІІ. «Проектування технологічних процессів механічної обробки» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» (спеціалізація «Обладнання та технології ливарного виробництва») усіх форм навчання. / Укл.: О.В. Алексєєнко. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2016 – 94 с.

технологія, машинобудування, точність обробки деталей, похибки обробки, зношення інструменту, пружні віджимання, точність складання, деталь, заготівка, операція, прохід, обробка, припуск, допуск, technology, engineer, precision processing parts, errors of processing, tool wear, elastic forcing out, precision assembly, detail, purveyance, operation, passage-way, treatment, pripusk, admittance, технология, машиностроение, точность обработки детали, заготовка, операция, проход, обработка, погрешность обработки, износ инструмента, упругие отжатия, точность сборки