Львівський національний університет імені Івана Франка

UK: У статті узагальнено погляди зарубіжних і вітчизняних науковців стосовно визначення ролі і функцій суспільно-політичних ток-шоу в умовах інформаційного суспільства. EN: The article summarized the views of foreign and domestic scholars regarding the role and function of social and political talk shows in the conditions of information society. RU: В статье обобщаются взгляды зарубежных и отечественных исследователей относительно определения роли и функций общественно-политических ток-шоу в условиях информационного общества.

Островська Н. В. Теорія і практика суспільно-політичних ток-шоу: рольовий і функціональний аспекти / Н. В. Островська // Вісник Львівського університету : збірн. наук. праць. Серія : Журналістика. – Вип. 38. – Львів, 2013. – С. 290–297.

socio-political talk show, format, discussion, mediatization, teledemocracy, postjournalism., суспільно-політичне ток-шоу, формат, дискусія, медіатизація, теледемократія, постжурналізм, общественно-политическое ток-шоу, медиатизация, дискуссия, теледемократия, постжурнализм