Методичні вказівки та завдання з курсу «Основи моделювання наносистем»

UK: Методичні вказівки містять теоретичні відомості з молекулярної динаміки, відповідні індивідуальні завдання, а також приклади їх виконання з курсу “Основи моделювання наносистем” для студентів другого (магістрського) рівня вищої освіти за спеціальністю 124 “Системний аналіз” для всіх форм навчання. EN: Methodological instructions contain theoretical information on molecular dynamics, correspondent individual tasks as well as examples of their solutions for the course "Basics of Nanosystem Modeling" for students of the second (Master's) level of higher education in the specialty 124 "Systems analysis" for all forms of education. EN: Методические указания содержат теоретические сведения по молекулярной динамики, соответствующие индивидуальные задания, а также примеры их выполнения по курсу "Основы моделирования наносистем" для студентов второго (магистерских) уровня высшего образования по специальности 124 "Системный анализ" для всех форм обучения.

Методичні вказівки та завдання з курсу „Основи моделювання наносистем” для студентів другого (магістрського) рівня вищої освіти за спеціальністю 124 “Системний аналіз” для всіх форм навчання. Молекулярна динаміка. /Укл.: Г.В. Корніч, О.О. Подковаліхіна, О.В. Кривцун, Д.В. Широкорад, В.І. Кіпріч. – Запоріжжя: НУ “Запорізька політехніка”, 2021. – 21 с.

Classical molecular dynamics, Pair and many-body interatomic potentials, Numerical solution of atomic equations of motion, Periodic boundary conditions, dissipative layers, Neighbour list, bachelor, Energy losses, Flat surfaces and atomic clusters, Класична молекулярна динаміка, Парні та багаточастинкові міжатомні потенціали, Чисельне розв’язання рівнянь руху атомів, Періодичні граничні умови, дисипативні шари, Періодичні граничні умови, дисипативні шари, Зіткнувальні взаємодії, Втрати енергії, Плоскі поверхні та атомні кластери, Классическая молекулярная динамика, Парные и многочастичные межатомные потенциалы, Численное решение уравнений движения атомов, Периодические граничные условия, диссипативные слои, Список ближайших соседей, Столкновительные взаимодействия, Потери энергии, Плоские поверхности и атомные кластеры