UK: Наведені методичні рекомендації містять короткі завдання та вправи, творчі завдання, теми рефератів з дисципліни, питання до заліку з дисципліни«Етика та естетика» EN: The given methodical recommendations contain short tasks and exercises, creative tasks, themes of abstracts on discipline, a question to a score from a discipline «Ethics and aesthetics» RU: Приведенные методические рекомендации содержат короткие задания и упражнения, творческие задания, темы рефератов по дисциплине, вопросы к зачету по дисциплине «Этика и эстетика»

Методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи студентів з дисципліни «Етика та естетика» для студентів денного відділення спеціальності 022 «Дизайн» / уклад.: Є. О. Ємельяненко – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 22 с.

етика, естетика, мораль, мистецтво, компетенції, ethics, aesthetics, morals, art, competencies, этика, эстетика, мораль, искусство, компетенции