UK: Методичні вказівки з дисципліни «Бухгалтерський облік, фінанси та грошовий обіг в туризмі» EN: Methodical instructions on the subject "Accounting, Finance and Money Circulation in Tourism" EN: Методические указания к дисциплине «Бухгалтерский учет, финансы и денежный оборот в туризме»

Методичні вказівки з дисципліни «Бухгалтерський облік, фінанси та грошовий обіг в туризмі» до виконання практичних занять та самостійної роботи студентів для студентів спеціальності 242 «Туризм» денної та заочної форм навчання / Укл.: С.В. Гресь-Євреінова.– Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 48 с.

бухгалтерський облік, аудит, туристична діяльність, обігові кошти, Accounting, audit, tourist activity, working capital, бухгалтерский учет, аудит, туристическая деятельность, оборотные средства