UK: Наведені методичні рекомендації містять короткий зміст семінарських занять, перелік рекомендованої літератури з дисципліни «Психологія творчості» EN: The given methodical recommendations contain the brief contents of seminars, the list of the recommended literature on discipline «Psychology of creativity» RU: Приведенные методические рекомендации содержат краткое содержание семинарских занятий, перечень рекомендуемой литературы по дисциплине «Психология творчества»

Методичні рекомендації до організації семінарських занять з дисципліни «Психологія творчості» для студентів денного відділення спеціальностей 022 «Дизайн» / уклад.: Є. О. Ємельяненко – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 14 с.

психологія, творчість, здібності, обдарованість, методи, psychology, creativity, abilities, giftedness, methods, психология, творчество, способности, одаренность, методы