Сілабус дисципліни: Комп’ютерне моделювання складних систем (3 кредити)

UK: Опис дисципліни, теми лекцій, лабораторних робіт, розподіл навчальних годин з курсу “Комп'ютерне моделювання складних систем” у розрахунку на 3 кредити для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 124 “Системний аналіз” для всіх форм навчання. EN: Description of the discipline, topics of lectures, laboratory works, distribution of the class hours from the course "Computer Modeling of Complex Systems" per 3 credits for students of the second (master's) level of higher education in the specialty 124 "System Analysis" for all forms of education. RU: Описание дисциплины, темы лекций, лабораторных работ, распределение учебных часов по курсу "Компьютерное моделирование сложных систем" в расчете на 3 кредита для студентов второго (магистерского) уровня высшего образования по специальности 124 "Системный анализ" для всех форм обучения.

Сілабус дисципліни “Комп'ютерне моделювання складних систем” на 3 кредити для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 124 “Системний аналіз” для всіх форм навчання / Укл.: Г.В. Корніч. – Запоріжжя: НУ “Запорізька політехніка”, 2021. – 5 с.

Model, Complex system, Mathematical modeling schemes, Модель, Складна система, Математичні схеми моделювання, Модель, Сложная система, Математические схемы моделирования