UK: Наведені методичні рекомендації щодо створення проектів у Microsoft Visual C++ для студентів всіх форм навчання з дисципліни " Основи алгоритмізації та програмування ". EN: Methodical recommendations for creating projects in Microsoft Visual C ++ for students of all forms of education in the discipline "Fundamentals of Algorithmization and Programming" are given. RU: Приведены методические рекомендации для выполнения самостоятельной работы по созданию проэктов в Microsoft Visual C++ для студентов всех форм обучения по дисциплине «Основы алгоритмизации и программирования».

Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Основи алгоритмізації та програмування» для студентів спеціальності 173 – «Авіоніка» всіх форм навчання. / С.І. Арсеньєва,– Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020.– 10 с.

створення проекту, тип файлу, програма, project creation, file type, program, создание проекта, тип файла, программа