UK: Наведено робочу програму навчальної дисципліни «Проектування та розробка Web-додатків» EN: Working curriculum of the discipline «Design and development of web applications» is presented RU: Приведена рабочая программа учебной дисциплины «Проектирование и разработка веб-приложений»

Робоча програма навчальної дисципліни «Проектування та розробка Web-додатків» для студентів за напрямом підготовки 6.050103 «Програмна інженерія», спеціальністю 8.05010302 «Інженерія програмного забезпечення» / уклад. Т. В. Юр – Запоріжжя : ЗНТУ, 2013. – 10 с.

web розробка, web-застосунок, web programming, web application, web-разработка, web-приложение