Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

UK: Дисертаційна робота присвячена дослідженню таких важливих питань, як температура плазмового потоку з металевими частинками, тиск його на основу, змочування і розтікання напиленого матеріалу по поверхні, а також корегуванню існуючої технології напилення на підставі отриманих результатів. EN: The thesis is devoted to research important issues such as the temperature of the plasma jet of metal particles, the pressure on its substrate wetting and spreading of the sprayed material on the substrate, and correcting existing technology coating on the basis of the results. RU: Диссертация посвящена исследованию таких важных вопросов, как температура плазменного потока с металлическими частичками, его давление на основу, смачивание и растекание напыленного материала по поверхности, а также корректированию существующей технологии напыления на основе полученных результатов.

Лаптєва Г. М. Удосконалення технології нанесення плазмових покриттів при використанні струмоведучих дротів за рахунок оптимізації фракційного складу та розтікання металевих частинок : автореф. дис. … канд. техн. наук: 05.03.06 – «Зварювання та споріднені процеси і технології» / Лаптєва Ганна Миколаївна. – Київ, 2018. – 22 с.

плазмове напилення, струмоведучий дріт, характер руйнування, міцність зчеплення, калориметрирування, мікрорельєф поверхні, змочування поверхні, контактний опір, plasma spraying, current wire, fracture, adhesion, calorimetry, microrelief of surface, wetting the surface, contact resistance, плазменное напыление, токоведущая проволока, характер разрушения, прочность сцепления, калориметрирование, микрорельеф поверхности, смачиваемость поверхности, контактное сопротивление