НУ «Запорізька політехніка»

UK: Наведено мету, завдання, основні питання, які вирішуються в ході курсового проектування. Представлено обсяг та зміст курсового проекту, вимоги до його оформлення, а також рекомендовано літературу і джерела. В додатку наведено варіанти завдань для курсового проектування. EN: The goal, tasks and general competencies that are solved during the course design are presented. Presents the scope and course project content, the requirements for its design, as well as recommended literature and sources. The appendix presents tasks options for course design. RU: Представлено цель, задания и основные вопросы, которые решаются в ходе курсового проектирования. Представлен объем и содержание курсового проекта, требования к его оформлению, а также рекомендованную литературу и источники. В приложении представлены варианты заданий для курсового проектирования.

Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни “Проєктування та розрахунок штампового оснащення для гарячого штампування” для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка освітньої програми (спеціалізації) Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування всіх форм навчання /Укл.: А.М. Бень. - Запоріжжя: Національний університет «Запорізька політехніка», 2019. – 30 с.

технологічний процес, перехід, штампове та нагрівальне оснащення, штамп, поковка, рівчак, technological process, transition, stamping and heating equipment, stamp, forging, creek, технологический процесс, переход, штамповое и нагревательное оборудование, штамп, поковка, ручей