Методичні вказівки до конспектів лекцій з дисципліни «Складально-зварювальне оснащення» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» освітніх програм «Технології та устаткування зварювання», «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» усіх форм навчання

UK: Наведені методичні вказівки до конспектів лекцій з дисципліни «Складально-зварювальне оснащення» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» освітніх програм «Технології та устаткування зварювання», «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» усіх форм навчання EN: Methodological guidelines for lecture notes on the discipline "Assembly and welding equipment" for students of specialty 131 "Applied mechanics" of the educational programs "Welding technologies and equipment", "Restoration and improvement of wear resistance of parts and structures" of all forms of education are provided.

Конспект лекцій з дисципліни «Складально-зварювальне оснащення» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» освітніх програм «Технології та устаткування зварювання», «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» усіх форм навчання / Укл.: Осіпов М.Ю., Капустян О.Є. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024 – 98 с.

Теми лекцій, Конспект лекцій, Складально-зварювальне оснащення, Themes of lectures, Lecture notes, Composite welding equipment