Робоча програма з дисципліни «Твердотільне моделювання і основи інженерних розрахунків»

UK: Наведено робочу програму навчальної дисципліни «Твердотільне моделювання і основи інженерних розрахунків» EN: Work syllabus of the discipline «Solid-state modeling and fundamentals of engineering calculations» RU: Приведена рабочая программа учебной дисциплины «Твердотельное моделирование и основы инженерных расчетов»

Робоча програма «Твердотільне моделювання і основи інженерних розрахунків» для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) – технології машинобудування. / уклад. Степанов Д. М. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019. – 11 с.

мета і завдання дисципліни, зміст курсу занять, ANSYS, твердотільна модель, розрахунок на міцність, purpose and objectives of the discipline, content of lessons, ANSYS, solid state model, calculation of strength, цель и задачи дисциплины, содержание курса занятий, ANSYS, твердотельная модель, расчет на прочность