Положення про кафедру політології та права

UK: «Положення про кафедру політології і права» розроблено відповідно до чинного законодавства України на основі «Типового положення про кафедру Запорізького національного технічного університету» і є документом який регламентує діяльність кафедри «Політологія і право» Запорізького національного технічного університету. EN: «The position of the Department of Political Science and Law» is designed in accordance with the current legislation of Ukraine on the basis of the «Model Regulations on the department of Zaporizhzhya National Technical University» and a document regulating the activity of the chair «Political Science and Law» Zaporizhzhya National Technical Universit. RU: «Положение о кафедре политологии и права» разработано в соответствии с действующим законодательством Украины на основе «Типового положения о кафедре Запорожского национального технического университета» и является документом регламентирующим деятельность кафедры «Политология и право» Запорожского национального технического университета.

«Положення про кафедру політології та права» є документом, що регламентує діяльність кафедри «Політологія та право» Запорізького національного технічного університета

положення, структура, кафедра політології та права, права, position, structure, department of political science and law, law, положение, кафедра политологии и права