2023

Національний університет «Запорізька політехніка»

UK: Наведені методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Системи автоматизовано керування у зварюванні» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка»усіх форм навчання EN: Methodological recommendations are given for performing laboratory work in the discipline “Automated Welding Control Systems” for students of specialty 131 “Applied Mechanics” of all forms of education.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Системи автоматизовано керування у зварюванні» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка»усіх форм навчання / Укл.: Ю.М. Савонов – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 71с.

Регулятор циклу зварювання, Тиристорні контактори, Електромашинний підсилювач, Сельсини, Welding cycle controller, Thyristor contactors, Electric machine amplifier, Selsyn