UK: Розроблено індивідуальні завдання для виконання самостійної роботи з дисципліни “Теорія прийняття управлінських рішень” для студентів економічних спеціальностей (всіх форм навчання). Методичні матеріали містить 8 типових завдань по 30 варіантів. EN: Individual tasks for performing independent work on the discipline “The theory of managerial decision making” for students of Economic faculty for all forms of education are developed. Methodical materials contain 8 typical tasks with 30 variants.

Індивідуальні завдання до самостійної роботи з дисципліни “Теорія прийняття управлінських рішень” для студентів економічних спеціальностей (всіх форм навчання) / Укл. Коротунова О.В. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 35 с.

ранжування критеріїв, імітаційне моделювання, багатокритеріальна задача економіки, ranking criteria, simulation modeling, a multi-criteria problem of economics