UK: Словникова частина навчального посібника, організована за абетково-гніздовим принципом, містить понад 9000 найуживаніших однослівних і складених українських термінів та їх англійських еквівалентів на позначення понять інтегративної сфери міжнародних економічних відносин. Сім додатків містять актуальну інформацію, необхідну для продукування професійного мовлення і спілкування в усній та письмовій формах. EN: The dictionary contains more than 9000 the most widely-used terms, lexical phrases, and their equivalents in the English language for designation of terms of international economic relations integrative sphere. Register terms are given according to the alphabetically-nest principle. The relevant information needed for producing professional speech and communication in oral and written forms is given in seven appendixes. RU: Словарная часть учебного пособия, организованная по алфавитно-гнездовому принципу, содержит более 9000 наиболее употребительных однословных и составных украинских терминов и их английских эквивалентов, называющих понятия интегративной сферы международных экономических отношений. Семь приложений включают актуальную информацию, необходимую для продуцирования профессиональной речи и общения в устной и письменной формах.

Навчальний українсько-англійський словник термінолексики сфери міжнародних економічних відносин для студентів гуманітарного факультету спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» і «Переклад» денної та заочної форм навчання / уклад. : Онуфрієнко Г.С., Орел-Халік Ю.В., Приходько Г.І. / За заг. ред. Г.С Онуфрієнко. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2011. – 98с.