UK: Наведено індивідуальні завдання до виконання РГР (для студентів денної форми навчання) та КР (для студентів заочної форми навчання) з вищої математики (скорочена форма навчання). Розділи «Невизначений інтеграл», «Визначений інтеграл», «Подвійний інтеграл», «Потрійний інтеграл», «Криволінійні інтеграли», «Поверхневі інтеграли», «Елементи теорії поля» EN: Individual tasks for the implementation of RGR (for full-time students) and KR (for part-time students) in higher mathematics (abbreviated form of study) are given. Sections "Indefinite Integral", "Definite Integral", "Double Integral", "Triple Integral", "Curvilinear Integrals", "Surface Integrals", "Elements of Field Theory" RU: Приведены индивидуальные задания для выполнения РГР (для студентов дневной формы обучения) и КР (для студентов заочной формы обучения) по высшей математике (сокращенная форма обучения). Разделы «Неопределенный интеграл», «Определенный интеграл», «Двойной интеграл», «Тройной интеграл», «Криволинейные интегралы», «Поверхностные интегралы», «Элементы теории поля»

Індивідуальні завдання до виконання РГР (для студентів денної форми навчання) та КР (для студентів заочної форми навчання) з вищої математики (скорочена форма навчання). Розділи «Невизначений інтеграл», «Визначений інтеграл», «Подвійний інтеграл», «Потрійний інтеграл», «Криволінійні інтеграли», «Поверхневі інтеграли», «Елементи теорії поля» / уклад.: Килимник І.М., Онуфрієнко Л.М., Полякова Т.Г. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020 – 66 с.

Вища математика, higher mathematics, Высшая математика