UK: Наведені методичні рекомендації містять короткий зміст семінарських занять дисципліни «Соціальна відповідальність» EN: The above guidelines contain a summary of the seminars of the discipline "Social Responsibility"

Методичні рекомендації до семінарських занять з курсу «Соціальна відповідальність» (для студентів-магістрантів спеціальності 075 Маркетинг всіх форм навчання) / Укл.: Бондаренко О.В., Ємельяненко Є.О. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 17 с.

соціальна відповідальність, корпоративне управління, бізнес, принципи, social responsibility, corporative management, business, the principles