Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Художня обробка, технологія збирання та реставрації художніх виробів »

Інформація з питань художньої та ювелірної обробки поверхні виливків, технології збирання та реставрації художніх виробів. Information on the issues of modern design and organization of production of tooling for foundries from different materials. Информация по вопросам художественной и ювелирной обработки поверхности отливок, технологии сборки и реставрации художественных изделий.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Художня обробка, технологія збирання та реставрації художніх виробів» для студентів спеціальності 136 Металургія, освітньої програми «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів» освітнього ступеня бакалавр всіх форм навчання / Укладачі: В.Г.Іванов, Є.І.Івахненко.- Запоріжжя: НУ ЗП , 2022. – 54с.

станок, оснастка, інструмент, machine, snap, tool, станок, оснастка, инструмент