UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення та практичного освоєння студентами всіх форм навчання основ управління ризиками та практичного засвоєння вміння використовувати методи і засоби ідентифікації, аналізу та управління ризиками в процесі розроблення програмного забезпечення. EN: These are methodical instructions for studying ofrisk management basics and practical use of application of risk identification, analysis and management methods and tools during software development process by studentsof all learning modes. RU: Данные методические указания предназначены для изучения и практического освоения студентами всех форм обучения основ управления рисками и практического освоения умения использовать методы и средства идентификации, анализа и управления рисками в процессе разработки программного обеспечения.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Управління ризиками” для студентів спеціальностей 121 “Інженерія програмного забезпечення” та 122 “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” (всіх форм навчання) / В.М. Льовкін. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 70 с.

управління ризиками, прототипне програмування, повторне використання коду, рефакторинг, якісний та кількісний аналіз ризиків, компонентно-орієнтоване програмування, risk management, prototype-based programming, code reuse, code refactoring, qualitative and quantitative risk analysis, component-based programming, управление рисками, прототипное программирование, повторное использование кода, рефакторинг, качественный и количественный анализ рисков, компонентно-ориентированное программирование