Дані методичні вказівки призначені для вивчення та практичного освоєння студентами заочної форми навчання основ групової динаміки та комунікацій.

Методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни “Групова динаміка і комунікації” для студентів напряму підготовки 6.050103 “Програмна інженерія” (заочної форми навчання) / А.О. Олійник, В.М. Льовкін., Т.О. Колпакова. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2014. – 15 с.

групова динаміка, комунікації в групах, переговори, лідерство, мотивація, конфлікт, оформлення документації, group dynamics, communications in groups, negotiations, leadership, motivation, conflict, documentation formalization, групповая динамика, коммуникации в группах, переговоры, лидерство, мотивация, конфликт, оформление документации